V případě zájmu o trénink (intenzivku agility) na vašem cvičáku mne neváhejte kontaktovat na bara.banyrova@gmail.com

Novinky

 O nás

16.2.2017 - Po hodně dlouhé době aktualizace :-). Třičtvrtě roku jsem náš web úplně zanedbala. A je to strašně velká škoda, protože jsem se zase nedávno pročítala tím vším co jsme prožili atd. A je to moc krásná vzpomínka všeho.

Aimynka za 14 dní oslaví již své 11. narozeniny. Jo letí to všechno nějak strašně rychle. A náš nejmladší člen smečky Zíza brzo oslaví rok!!!! Vyrostla z ní krásná psí slečna. Nějak jsme nikdo nečekal, že se bude podobat až tak Bungee :-) ale jsem za to vděčná. Jenom z Lupínky se nám nějak v mozečku stává víc šeltie než pyrena :-) Více se mazlí a venku na mne štěká, že chce míček, pomoc!!!! :-) :-) Lupínka nikdy neštěkala, jen na startu. Jsem s nimi třemi opravdu šťastná. Je to naprosto harmonická smečka na výlety, procházky a všechny naše lumpárny.

Těším se moc na jaro a léto, kdy začneme podnikat dlouhé výlety a naše výpravy do zahraničí. Splnil se i můj další sen a to pořízení domečku. Takže nás tento rok toho čeká opravdu hodně.

Co se týče závodů, tak jsme přes zimu jezdili jen na Všetický pohár. A krásně se nám dařilo, mnoho umístění jsme ukořistili. V konečném součtu ze všech M, Bungee skončila na 2. místě a Lupínka na 3. místě. A ještě k tomu jsme vyhráli ze všech kategorií 1. místo ve družstvech.

Závodů plánuji jen tak pomálu a chystáme se na kvalifikační závody. Raději si užíváme skvělé tréninky. Nějak jsem za tu agilitní dráhu již vy-závoděná :-) :-)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.5.2016 - Budinka dnes slaví 8.let!!!!!! Všechno nejlepší breberko naše. Doufám, že spolu budeme čmuchat (nosework) ještě hodně dlouho :-), protože nás to moc moc baví :-).

 

------------------------------------------------------------------------

25.5.2016 - Aktualizace!!!! Za tři měsíce se toho stalo opravdu hodně. Asi největší novinkou je, že do naší rodiny po skoro čtyřech letech přijde nový psí člen. Na malou Zízí se již moc těšíme. Zízulka je šeltička a mají s Bungee společné předky. Všichni se mne ptají kdo s ní bude dělat agility jestli já nebo Davídek. A já odpovídám - v prvé řadě si pořizujeme rodinného psíka, protože prostě ta díra v srdcích i na gauči je po Kate moc velká :-(. Otázka agility je opravdu ještě za hodně dlouho. A věřím, že s Davídkem utvoří skvělý tým nejdříve mimo parkur.

No a na poli agility se nám krásně daří. Absolvovali jsme několik závodů, vždy s nějakými úspěchy. Dokonce jsme byli již na dvou kolech kvalifikaček. Musím uznat, že na první kvaldy jsem na holky naprosto pyšná. S Bungee nám chybí ještě ta sehranost, ale časově může konkurovat špičcce. Přeci jenom agilitně je jí teprve rok a půl, takže máme ještě co dolaďovat. A Lupínka, můj malý skříteček - úžasná, dokonce urvala i nějaké ty bodíky. Takže pofrčíme na MR ČR. No čeká nás ještě třetí kolo kvalifikaček, tak si to řádně užijeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BB

Bungee Radan Bohemia

"Lupína" Jomgarden's Rarity

"Budinka" Pretty Woman Cerný faun

A3Ch. Aimy od Ptačí skály

A3Ch. Kate Bonnie Jelis

--------------------------------------------

Archiv 2015

 

Archiv 2012 - 2014