aktuality

---------------------

21.9.2021

Vložen rozvrh agility na říjen!!!

---------------------

21.9.2021

Vložen rozvrh školky na říjen!!!

---------------------

Prosím čtěte pozorně!!!

Pravidla pro užívání haly a celého výcvikového areálu

---------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Archiv 2007Jak se nám vede na závodech !!!!!!!

 

8.5.07 Česká Lípa - Kate 2. místo ve zkoušce SA2 (opět jsme přestoupily do SA3)

 

13.5.07 Velká Chuchle - Kate 3. místo za součet Jumping a Agility

 

19. - 20.5.07 Kladno - Kate domů přivezla Jahodový pohár - 3. místo za součet obou dnů (2x jumping, 2x agility)

 

Kate a její kukátka : Jak vidíte, tak i přes Kejťáskovi problémy s kukátkama (očíčkama) je to stále neohrožený machr :-). Kate už podstoupila vyšetření očíček a bylo zjištěno, že se jí ukládají lipidy. Pan doktor sice říkal, že v koukání to nevadí, ale pravděpodobně asi ne agiliťákovi. Začala si odměřovat z dálky skokové překážky, což má za následek před každou skočkou zabrzdit a pak skočit. I přes to, že už nemáme časy jako raketa, jsme prostě dobrý (to víte musíme se pochválit :-)).

Není to samozřejmě ještě stoprocentní, ale nejpravděpodobnější. Brzo se zase vypravíme za panem doktorem, aby nám poradil co dál.

 

 

Archie sice domů nic nepřivezl, ale neteskněte fanouškové tohoto okouzlujícího psíka, protože až se ho panička naučí řídit :-), tak se nám sem ty jeho úspěchy ani nevejdou. Archie je totiž trochu jako neřízená střela, než se panička stačí rozkoukat tak už má parkur za sebou i bez ní.

 

 

Aimy a její první závody: Aimynka byla v Kladně na prvním štěňátkovských závodech. Běželi se dva běhy, které odpískavala Martina Podešťová. První jsme zvládli na jedničku, bez chybky a poměrně v dobrém čase, ale druhý běh byl v poněkud nadstandartním čase, což mělo za následek - vyvalené oči a otevřená ústa paničky a zběsilé profrčení Aimynky do úplně jiné díry tunelu, tj. diskvalifikace :-).

Co dodat je to prostě motorová myš.

 

------------------------------------------------------------------------------

Kladno 17. – 18. 2. 2007

 

Archie – 3. místo SA1

 

 

            Konečně po delší době zase na závodech. A opět byla naše výprava úspěšná. Archie přivezl domů hezký pohár za 3. místo ve zkouškách a složil další dvě zkoušky v SA1. Na příštích závodech již bude běhat v kategorii SA2. Kate byla taky šikulka, ale vždy jsme byly od vedoucích míst nějakou tu sekundu dvě pozadu. Napravíme to příště J.

 

 


© 2008-2021 OSA PANDA PRAHA www.pandicky.cz     kontakt | o nás