aktuality

---------------------

17.10.2019

Vložen termín besídky!!!

---------------------

15.10.2019

Vložen rozvrh školky na listopad!!!

---------------------

15.10.2019

Vložen rozvrh agility na listopad!!!

---------------------

25.9.2019

Nové  info o táborech agility.

---------------------

11.9.2019

Nové intenzivky a info o táborech agility.

---------------------

Prosím čtěte pozorně!!!

Pravidla pro užívání haly a celého výcvikového areálu

---------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozvrh agility



Na každou hodinu agility se hlásí předem.

Odhlášení z tréninku je možné 24 hodin před začátkem hodiny, při pozdějším odhlášení bude požadována úhrada plné ceny hodiny.

V případě, že je na hodině plno je možno se přihlásit jako náhradník. Můžete chodit k více instruktorům najednou.

Pokud jdete do našeho výcvikového areálu poprvé prosím čtěte pozorně: Pravidla pro užívaní haly a celého výcvikového areálu

 

Agility pod vedením instruktorky Barbory Banýrové

Na hodiny agility pod vedením instruktorky Barbory Banýrové se můžete hlásit na

tel. 605 190 494 nebo na e-mail: bara.banyrova@gmail.com

 

Více o Báře a jejich psech

se dozvíte na jejich osobních stránkách ZDE

 

Lekce s menším počtem týmu (max. 3 v hodině) jsou označeni př. - přípravka.

V normální hodině agility je týmů max. 5.

 

Stav

Datum

Čas

Přihlášení

Náhradníci

Plno

16.10. středa

10.00h.

Lída, Caysha, Tori, Daila, Aďa

 

Plno

 

11.00h.př

Lili, Elí, Maini

 

Plno

 

12.00h.př

Maffi, Bessi, Jump

 

Plno

17.10.čtvrtek

16.00h.

Joy, Krisťa, Barny, Tes, Jes

 

Plno

 

17.00h.

Corča, Halo, Edie, Tali, Sendy

 

Plno

 

18.00h.

Simon, Funy, Loty, Eri, Toby

 

Volno

 

19.00h.

Delfín, Bíba, Ruby

 

Plno

18.10.pátek

14.00h.př

Bessi, Jump, Elinka

Alenka

Plno

 

15.00h.

Odi, Sidi, Lupka, Amálka, Denis

 

Plno

 

16.00h.

Woody, Maffi, Samba, Pampi, Ema

 

Plno

23.10. středa

10.00h.

Lída, Caysha, Tori, Amálka, Edie

 

Plno

 

11.00h.př

Bessi, Jump, Maffi

 

Plno

 

12.00h.př

Kerry, Maini, Ypsík

 

Plno

24.10.čtvrtek

16.00h.

Wodík, Jessie, Krisťa, Barny, Belami

 

Plno

 

17.00h.

Corča, Halo, Joy, Edie, Tali

 

Volno

 

18.00h.

Simon, Eliska, Tobík,

 

Plno

 

19.00h.

Delfín, Tes, Jes, Bíba, Ruby

 

Plno

25.10.pátek

14.00h.př

Bessi, Lupka, Alenka

 

Plno

 

15.00h.

Odi, Sidi, Jump, Leia, Elinka

 

Volno

 

16.00h.

Samba, Pampi, Sendy, Ema,

 

Plno

31.10.čtvrtek

15.00h.

Wodík, Caysha, Tori, Barny, Amča

 

Plno

 

16.00h.

Joy, Krisťa, Kerry, Tali, Ypsík

 

Volno

 

17.00h.

Woody, Maffi, Edie, Denis,

 

Volno

 

18.00h.

Simon, Sendy, Toby,

 

Plno

 

19.00h.

Delfín, Tes, Jes, Bíba, Ruby

 

 

listopad

     

Plno

6.11. středa

10.00h.

Jes, Tes, Lída, Kerry, Ypsík

 

Plno

 

11.00h.

Maini, Bessi, Jump, Casyha, Tori

 

Plno

 

12.00h.př

Lili, Daila, Giga

 

Plno

 

13.00h.př

Lili, Áďa, Elí

 

Plno

7.11.čtvrtek

16.00h.

Amálka, Elinka, Amča, Krisťa, Barny

 

Volno

 

17.00h.

Joy, Halo, Corča,

 

Plno

 

18.00h.

Simon, Funy, Loty, Eri, Eliska

 

Plno

 

19.00h.

Toby, Sendy, Ruby, Bíba, Sofča

 

Plno

8.11.pátek

14.00h.př

Jump, Bessi, Alenka

 

Volno

 

15.00h.

Lupka, Odi, Sidi, Leia,

 

Plno

 

16.00h.

Maffi, Woody, Tali, Maini, Pampi

 

Plno

13.11. středa

10.00h.

Jes, Tes, Lída, Kerry, Ypsík

 

Volno

 

11.00h.

Caysha, Tori, Amča, Darinka

 

Plno

 

12.00h.př

 Jump, Giga, Bessi

 

Volno

14.11.čtvrtek

15.00h.

Wodík, Jesie, Krisťa, Barny,

 

Plno

 

16.-19h.int

Sendy, Halo, Lili, Eli, Daila

Denis

Plno

 

19.00h.

Corča, Simon, Funy, Loty, Eri

Sofča

Volno

 

20.00h.

Toby, Bíba, Ruby, Eliska,

 

Plno

15.11.pátek

14.00h.př

Jump, Bessi, Lupka

 

Plno

 

15.00h.

Tali, Maini, Alenka, Elinka, Amálka

Odi, Sidi

Plno

 

16.00h.

Maffi, Woody, Joy, Samba, Pampi

 

Plno

20.11. středa

10.00h.

Jes, Tes, Lída, Kerry, Ypsík

 

Plno

 

11.00h.

Bessi, Jump, Caysha, Tori, Amča

 

Plno

 

12.00h.př

Daila, Leia, Giga

 

Plno

 

13.00h.př

Elí, Lili, Aďa

 

Plno

21.11.čtvrtek

16.00h.

Elinka, Wodík, Jesie, Barny, Krisťa,

 

Volno

 

17.00h.

Halo, Joy, Amálka,

 

Plno

 

18.00h.

Simon, Corča, Eri, Funy, Loty

Sofča

Volno

 

19.00h.

Toby, Ruby, Bíba, Eliska,

 

Plno

22.11.pátek

15.00h.

Alenka, Lupka, Tali, Maini, Bessi

 

Plno

 

16.00h.

Maffi, Woody, Sendy, Pampi, Samba

Odi, Sidi

Plno

27.11. středa

10.00h.

Jes, Tes, Lída, Kerry, Ypsík

 

Volno

 

11.00h.

Tali, Maini, Tori, Caysha

 

Plno

 

12.00h.př

Lili, Daila, Leia

 

Plno

 

13.00h.př

Elí, Lili, Aďa

 

Volno

28.11.čtvrtek

15.00h.

Wodík, Jesie, Krisťa, Barny,

 

Volno

 

16.00h.

Tali, Maini, Joy,

 

Volno

 

17.00h.

Halo, Corča, Amča, Darinka

 

Plno

 

18.00h.

Simon, Sofča, Eri, Funy, Loty

 

Volno

 

19.00h.

Toby, Ruby, Bíba, Eliska,

 

Plno

29.11.pátek

14.00h.př

Bessi, Lupka, Alenka

 

Plno

 

15.00h.

Lili, Daila, Aďa, Odi, Sidi

 

Volno

 

16.00h.

Amálka, Sendy, Pampi,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Agility pod vedením instruktorky Ireny Hofmanové

Na hodiny agility pod vedením instruktorky Ireny Hofmanové se můžete hlásit na tel.

606 406 386 nebo na e-mail: hofmanova.irena@seznam.cz

Stav obsazenosti jednotlivých hodin a seznam přihlášených týmů najdete ZDE

Více o Irče a jejich psech se dozvíte na jejich osobních stránkách ZDE

Datum

Čas

Datum

Čas

23.10.středa

19.h. a 20.h.

17.11.neděle

12.h. a 13h.

27.10.neděle

12.h. a 13h.

 

14.h. a 15h.

 

14.h. a 15h.

20.11.středa

19.h. a 20.h.

30.10.středa

19.h. a 20.h.

24.11.neděle

12.h. a 13h.

6.11.středa

19.h. a 20.h.

 

14.h. a 15h.

10.11.neděle

12.h. a 13h.

27.11.středa

19.h. a 20.h.

 

14.h. a 15h.

   

13.11.středa

19.h. a 20.h.

   

 

 

 

 

 

 

 

Agility pod vedením instruktora Václava Tomáška

Na hodiny agility pod vedením instruktora Vaška Tomáška se můžete hlásit na

tel. 602 380 112 nebo na e-mail: vaclav.tomasek@seznam.cz

 

Stav obsazenosti jednotlivých hodin a seznam přihlášených týmů najdete ZDE

 

Datum

Čas

Datum

Čas

20.10. neděle

19h, 20.h. př.

17.11. neděle

19h, 20.h. př.

23.10. středa

18h př.

21.11. čtvrtek

20h př.

27.10. neděle

19h, 20.h. př.

24.11. neděle

19h, 20.h. př.

30.10. středa

18h př.

28.11. čtvrtek

20h př.

3.11. neděle

19h, 20.h. př.

   

7.11. čtvrtek

20h př.

   

10.11. neděle

19h, 20.h. př.

   

 

 

 

 

 

 

Agility pod vedením instruktorky Jany Jirsové

Na hodiny agility pod vedením instruktorky Jany Jirsové se můžete hlásit na

tel. 732 192 449 nebo na e-mail: janajniki@seznam.cz

Stav obsazenosti jednotlivých hodin a seznam přihlášených týmů najdete ZDE

Více o Janě a jejich psech se dozvíte na jejich osobních stránkách ZDE

 

Datum

Čas

Datum

Čas

22.10. úterý

17h.

19.11. úterý

17h.

5.11. úterý

17h.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agility pod vedením instruktorky Áji Bartošové

Na hodiny agility pod vedením instruktorky Áji Bartošové se můžete hlásit na

tel. 773 156 555 nebo na e-mail: AjaBart@seznam.cz

Stav obsazenosti jednotlivých hodin a seznam přihlášených týmů najdete ZDE

Více o Áje a jejich psech

se dozvíte na jejich osobních stránkách ZDE

 

Datum

Čas

Datum

Čas

19.10.sobota

intenzivka

18.11.pondělí

17, 18, 19h.př.

21.10.pondělí

17, 18, 19h.př.

19.11.úterý

15, 16h.př.

22.10.úterý

15, 16h.př.

20.11.středa

15, 16, 17h.př

23.10.středa

15, 16, 17h.př

25.11.pondělí

17, 18, 19h.př.

29.10.úterý

15, 16h.př.

26.11.úterý

15, 16h.př.

30.10.středa

15, 16, 17h.př

27.11.středa

15, 16, 17h.př

2.11.sobota

intenzivka

30.11.sobota

intenzivka

4.11.pondělí

17, 18, 19h.př.

   

5.11.úterý

15, 16h.př.

   

6.11.středa

15, 16, 17h.př

   

10.11.neděle

intenzivka

   

11.11.pondělí

17, 18, 19h.př.

   

12.11.úterý

15, 16h.př.

   

13.11.středa

15, 16, 17h.př

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2008-2019 OSA PANDA PRAHA www.pandicky.cz     kontakt | o nás